Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym Bądzcie z nami - Nr KRS 0000152522 Nr Konta: 081240 4719 1111 0000 5184 4280 OPP
O nas Aktualności Nasi przyjaciele Darowizna Ubezpieczenia PZU 1% podatku Kontakt
 
 
Znajdujesz się na: AktualnościUśmiech jesieni w Laskowej


Stronę redaguje Ola Dinges


gieka.pl
Aktualności
1508870733_l36.JPG
Uśmiech jesieni w Laskowej

 Od osiemnastu lat jesteśmy zapraszani przez naszych przyjaciół z Laskowej. Dzięki Opatrzności tegoroczna wycieczka wypadła w najpiękniejszy dzień jesieni. Podczas drogi zauroczyły nas kolorowe krajobrazy skąpanych w słońcu wzgórz pośród złotej jesieni. 

Szczególne podziękowania za możliwość wyjazdu przekazujemy zaprzyjaźnionej z nami od wielu lat firmie Turystyczno-Przewozowej WIST.

Tradycją są już laskowskie niespodzianki przygotowane przez panią Dyrektor - Monikę Sułowską i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Laskowej. Tym razem zostaliśmy zaproszeni do Osady Konnej Assanya w Żmiącej.Towarzyszyła nam pani Dyrektor Maria Woźniak, za której "panowania" nasza przyjaźń z uczniami się zaczęła, dziś jest na emeryturze ale nadal jest i będzie z nami   - obsypała uczestników słodyczami!

Osada konna - miejsce urokliwe!  . Oczekiwała na nasjuż tutaj  mocna grupa wolontariuszy z II B Gimnazjum, której przewodniczyła pani Jola Bukowiec. Rodzice ochotników przygotowali dla nas słodki poczęstunek. Ciasta, jak zawsze, były pyszne. Zostaliśmy poczęstowani sokiem jabłkowym "Sady Wincenta" produkowanym w Laskowej - pyszny!

Od pierwszych chwil miedzy naszą młodzieżą i wolontariuszami nawiązały się nici przyjaźni.

Po słodkim poczęstunku podeszliśmy zwiedzić Osadę i stadninę, do której zaprosił nas właściciel - pan Stefan Szostak. Naszym przewodnikiem   była  Menager - urocza Pani Małgorzata Krzyżak,  opowiadała i odpowiadała na wszystkie pytania   zwiedzających.  Nasi podopieczni mieli okazję bezpośredniego kontaktu z końmi, poznania wszystkich elementów końskiego "ubioru". Największą przyjemnością były przejażdżki konne pod okiem instruktorów - dziękujemy.

Wróciliśmy do naszych przyjaciół, gdzie czekał nas poczęstunek - kiełbaski z grilla.

Uwieńczeniem naszego wyjazdu był spacer po bajkowo kolorowym, jesiennym lesie. Wycieczkowicze z radością zbierali kolorowe liście i szukali grzybów.

Nadszedł czas pożegnania i wymiany radosnych uśmiechów. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

SPN "Bądzcie z nami"
ul. Piekarska 3
31-067 Kraków

tel./fax +48 (12) 637 33 94
tel. kom. +48 602 188 766
tel. +48 (12) 430 63 13

więcej...

Grupowe ubezpieczenie na życie
typ P dla członków
SPN "Bądźcie z nami"

więcej...

Strony www OSI GO3.pl

Odwiedziło nas osób